KRİPTOCUMA ETKİNLİĞİ

KriptoCuma etkinliği, aynı dili konuşan insanların buluşma noktası. KriptoCuma, 2018 yılının ikinci çeyreğinde kripto para ekosisteminde yer alan, blok zincir teknolojisiyle ilgilenen herkesi eşit bir ortamda bir araya getirmek amacıyla başlamıştır.

KriptoCuma etkinliği katılımcılara, piyasa hakkında birebir fikir alışverişinde bulunma, sanal kimliklerden kurtulma, topluluğun psikolojisini anlama, yeni arkadaşlıklara yelken açarak sosyalleşme imkanlarını sunmaktadır.

KriptoCuma etkinliği her hafta Cuma günü İstanbul Kadıköy’de bulunan Altcointurk | Base’de yapılmaktadır. Ayrıca sponsorluk anlaşmaları ile birlikte #KriptoCumaYollarda sloganıyla, Türkiye’nin farklı illerinde de #KriptoCuma etkinlikleri düzenlenmektedir.

Altcointurk | Base fikri, ekosistemde eksik olduğu hissedilen kripto severlerin ortak çalışabileceği bir alan ve buluşma noktası ihtiyacından dolayı ortaya çıkmıştır.

Uzun vadedeki temel amacımız Blok zincir ve kripto para sektörünün Türkiye’de doğru şekilde anlaşılması, dünyanın düşünme ve teknolojiyi kullanma biçimindeki bu paradigma değişikliğinin ülkemiz adına uzaktan izlenilmesinin önüne geçmek ve insanların bilinçlenmesini sağlamaktır.

Altcointurk | Base, çeşitli eğitim ve aktiviteler sunmak üzere yatırımcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak açık ofis şeklinde tasarlanmıştır. Burada Blok zincir 101, çeşitli yazılım dillerinde ve kişisel gelişim alanında eğitimler düzenlenmektedir.

Altcointurk | Base ayrıca, içerisindeki ekranlar vasıtası ile katılımcıların teknik analiz ve canlı fiyat takibi yapabileceği, seans odası özelliği de taşımaktadır.

*KriptoCuma bu hafta 25 Kasım’da gerçekleşecektir.

Event Details
Kayıt
Kayıt
Ücretsiz

Osmanağa Mh. Kalfaoğlu Sk. No:31/A İstanbul Kadıköy 34714

Leave a Comment

Event Details