Events

Expired
Free
Eneftimbu ekibi #eneftimbuculture adı altında 101 serisine başlıyor! NFT, VR, AR 101 ile karşınızdayız.Bu 101 serisinde Yusuf Özışık bizlerle olacak.Kendisi katılımcılara ‘Uygulamalı NFT ve Metaverse Tasarımı ve Pazarlama Eğitimi ‘ hediye edecek!Bu fırsatı kaçırmayalım!Yapmanız gerekenler : @ysfdesigner takip etmek.Eneftimbu Instagram adresini takip etmek!
Expired
Free
Eneftimbu ekibi, #eneftimbuculture adı altında 101 serisi devam ediyor! Bu hafta ‘NFT ve Siber Güvenlik 101’ ile karşınızdayız.Bu 101 serisinde Mücahit Bolat (Siber Güvenlik Uzmanı) bizlerle olacak.Soruları olan arkadaşlarımızı bekliyoruz. Tüm sorular cevaplanmaktadır.14 Nisan saat 21.00 ‘da Eneftimbu Youtube kanalında gerçekleşecektir.
Expired
Free
Eneftimbu organizatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte bu hafta ‘NFT Projelerinin Bugünü ve Yarını 101’ ile karşınızdayız.Bu 101 serisinde Tahsin Büyükyavuz bizlerle olacak.Soruları olan arkadaşlarımızı bekliyoruz. Tüm sorular cevaplanmaktadır.12 Mayıs saat 21.00 ‘da Youtube kanalında yayındayız.
Expired
Free
ENEFTIMBU ekibi organizatörlüğünde, #eneftimbuculture adı altında 101 serisi devam ediyor!Bu hafta ‘Sanatın Geleceğinde NFT’lerin Rolü’ ile karşınızdayız.Bu 101 serisinde Hilal Baktaş bizlerle olacak.Soruları olan arkadaşları bekliyoruz. Tüm sorular cevaplanmaktadır.2 Haziran saat 21.00 ‘da Youtube kanalında.
Expired
Free
NFT sanat dünyasının değerli sanatçıları, koleksiyonerleri ve oyun meraklıları, sizleri büyük bir etkinliğe davet ediyoruz! Sizleri, Mertcan Zümrüt ve Aylin Seçkin gibi değerli sanatçılarımızın yaratıcı dünyalarıyla tanışmaya ve NFT dünyasında neler olduğunu keşfetmeye davet ediyoruz. Eneftimbu, sanat ve teknolojiyi birleştirerek,...