IBW (Istanbul Blockchain Week)

Istanbul Blockchain Week (IBW), Türkiye’ye kaliteli bir Web3 etkinliği getirmek amacıyla hayata geçirildi. Türkiye Pazarına dünya standartlarında bir etkinlik getirmeye hazır yüksek profilli konuşmacılar, atölyeler, hackathonlar, partiler ve ağ oluşturma etkinlikleri ile ses getirecektir. Ülke, Web3 ve blok zincirinin benimsenmesine hiç bu kadar açık olmamıştı. 2022’nin en çok beklenen Blockchain etkinliği olmayı vaat ediyor ve Türkiye’nin en haraketli şehirlerinden biri olan İstanbul’da gerçekleşiyor.

IBW, 14-17 Kasım tarihleri arasında kapılarını Web3 devlerine açmaya hazırlanıyor. 14 Kasım’da düzenlenmesi planlanan ‘NFT Günü’ ile başlayacak ve Hilton Bomonti Otel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

“NFT Günü” nde, NFT’nin benimsenmesi, faydası ve gelecek üzerindeki potansiyel etkisinin araştırılma konusu gündemde olacaktır. “IstanBlok”, 15-16 Kasım tarihinde olacak olup Türkiye ve Web3 kültürünün ikonik bir fizyonu konusu gündemde olacaktır.

Bu etkinlikte dört gözle bekleyeceğiniz noktaları inceleyelim.

  • Eğitim atölyeleri,
  • Açılış konuşmaları ve ilgi çekici panel tartışmaları,
  • Sektördeki en büyük projeleri keşfetmek, tanışmak ve öğrenmek için sergi alanı,
  • Çeşitli ağ oluşturma fırsatları
  • NFT Galerilerinden VR deneyimlerine ve daha fazlasına dijital ve gerçekliği harmanlayan etkileşimli deneyimler.

Peki bu etkinlikler ile hedeflenen deneyimler nelerdir?

Bir bakış açısı olarak Türkiye’nin en büyük Blockchain konferansının bir parçası olabilirsiniz. Türk blok zincir toplulukları ile ilişkiler kurup bağlantılarınızı geliştirebilirsiniz. Sektörün önde gelen medya ve influencerları ile buluşup tanışma, sohbet etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Büyük projelerden bir haftalık yan etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz. Projelerden ve katılımcılar arasında yeni ortalıklar geliştirmeye odaklanan özel ağ oluşturma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İş dünyası ve Blockchain konuşmacıları ile tanışmak ve kendinizi tanıtma fırsatı elde edebilirsiniz.

IBW, Türk Web3 girişimcilerinin bir araya gelip birlikte çalışabilmesi için oldukça önemli bir fırsat olarak görülmektedir. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak için etkinliğe bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Event Details
Leave a Comment

Event Details