Blockchain Kampüsü

Üniversitelerde ve mesleklerde web3 ve blockchain farkındalığını artırmak amacıyla düzenlenen dijital ücretsiz etkinliktir.

Etkinlik bölümlere ve mesleklere özel web3 anlatılacaktır. Üniversite öğrencisi, çalışan ve şirket yöneticilerine yöneliktir.

Bölüm ve mesleklerin web3 alanıyla entegrasyonu ve teknolojiyle uyumu konuşulacak.

Etkinlik diğer dijital etkinliklerden farklı olarak network alanı, standlar ve konferansların olduğu, katılımcıların ve standların etkileşim kurdukları bir konsept. Bu etkinlik ile ekosisteme yeni kullanıcılar kazandıracağız. Ücretsiz yerinizi alıp etkinlik sonunda Dijital Katılım Belgenizi alabilirsiniz.

Etkinliğe Git: https://web3.etkinkampus.com/

Event Details

Eğitim fakülteleri, öğretmenlik bölümleri, çocuk gelişimi, okul öncesi bölümleri ve bu alanda çalışan eğitimci, yönetilciler için uygundur.

Avukatlar,stajyer,Hukuk fakültesi öğrencileri, Hukuk alanında faaliyet gösteren kişiler ve Blockchain Hukuku’na meraklı her birey için uygundur.

Sağlık sektöründe görev alan, bu sektörle ilgili bölümlerde okuyan üniversite öğrencileri, eğitimciler ve sağlık çalışanları için uygundur.

Mühendislik fakültesinde öğrenim gören, bu alanda eğitimci ve yöneticiler, çalışanlar için uygundur.

Beslenme ve diyetetik bölümü öğrencileri, bu alanda eğitimci ve yöneticileri, yeni mezunları ve diyetisyenler için uygundur.

Mimarlık fakültesinde öğrenim gören, bu alanda eğitimci ve yönetici konumunda olanlar, mimarlar ve tasarım ile ilgilenenler için uygundur.

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi bölümleri öğrenciler, bu alandaki eğitimciler ve yöneticiler için uygundur.

Psikoloji bölümü öğrencileri, bu alandaki eğitimciler, psikologlar ve yöneticiler için uygundur.

Fuaye alanında bulunan firma ve projelerle görüntülü görüşme yapmak, kartvizit bırakmak, bilgiler almak ve network ağınızı geliştirmek için network oturumuna katılabilirsiniz.

Go Event
Free

  içerik buraya gelecek

  2 Comments
  1. YUNUS

   GÜZEL ÇALIŞMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER…

  2. Ebru

   güzel bir etkinlik olacak teşekkürler

  Leave a Comment

  Event Details
  Sponsors