Online

Expired
Free
NFT sanat dünyasının değerli sanatçıları, koleksiyonerleri ve oyun meraklıları, sizleri büyük bir etkinliğe davet ediyoruz! Sizleri, Mertcan Zümrüt ve Aylin Seçkin gibi değerli sanatçılarımızın yaratıcı dünyalarıyla tanışmaya ve NFT dünyasında neler olduğunu keşfetmeye davet ediyoruz. Eneftimbu, sanat ve teknolojiyi birleştirerek,...
Expired
Free
Selçuk Sepya Yatırım Topluluğu organizatörlüğünde gerçekleşecek olan Sepya Ama etkinliği ile karşınızdayız. Sektörde çok sevilen Efloud etkinliğin konuğu olacaktır. Sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Etkinlik Tarihi: 20.06.2023 20:00
Expired
Free
Fenerbahçe, Paribu, Akbank, TC Merkez Bankası, İBB gibi birçok kurum ile çalışmalar yapan MİNDSTONE BLOCKCHAIN LABS Ceo’ su Tansel Kaya’yı 20 Haziran 21:00’de Bilişimde Blockchain programına konuk oluyor. Etkinlik BRI Middle East organizatörlüğünde gerçekleşecektir. Kriptografi, blockchain, dağıtık ağlar, şifreleme ve...
Expired
Free
SuperTeam Turkey organizatörlüğünde gerçekleşecek olan etkinliğe davetlisiniz. Web2’den web3’e geçişin sana neler kazandıracağını hiç düşündün mü? 13 Haziran 21:0’da Tansel Kaya ile Web3 dünyasını konuşacak ve bu yenilikçi teknolojiyi nasıl fırsata çevirebileceğimizi öğreneceğiz.
Expired
Free
Blockchain Research Institute organizatörlüğünde Zafer Polat Koyuncu ile gerçekleşecek olan ‘Eğitimde Blockchain’ etkinliğine davetlisiniz.Dijitalleşme süreci Blockchain farklı dallarla entegrasyonu gelecekte bizi neler bekliyor ve birçok konu üzerinde konuşulacak etkinlikte sizleri görmekten mutluluk duyarız.
Expired
Free
Harika bir etkinlikle NFT vizyonunuzu genişletmek ister misin? Türkiye’nin dört bir yanından NFT meraklıları, koleksiyoncuları, sanatçıları, geliştiricileri ve sektör uzmanları NFT Vizyonu’nda bir araya geliyor. Devrim Danyal, Ali Tıknazoğlu, Can Gök, Mert Sağlam, Ergi Şener, Özlem Folb, Seyhan Canyakan etkinliğin konuklarıdır.
Expired
Free
05/06/2023
21:00
5 Haziran 2023 tarihinde saat 21:00’de, LBank organizatörlüğünde gerçekleşecek olan Türk toplumlarının Kripto Paralara yaklaşımları hakkında bilgilendirici bir tartışmaya davetlisiniz. Etkinliğin konukları olarak; Mehmet Ekrem Örünğ, Dilnoza Adkham, Aybars Dorman, Çankaya Blockchain, Cryptops Türkiye ve BSC Trader yer alacaktır.
Expired
Free
ENEFTIMBU ekibi organizatörlüğünde, #eneftimbuculture adı altında 101 serisi devam ediyor!Bu hafta ‘Sanatın Geleceğinde NFT’lerin Rolü’ ile karşınızdayız.Bu 101 serisinde Hilal Baktaş bizlerle olacak.Soruları olan arkadaşları bekliyoruz. Tüm sorular cevaplanmaktadır.2 Haziran saat 21.00 ‘da Youtube kanalında.
Expired
Free
2-3 Haziran tarihlerinde ACM Hacettepe YouTube kanalında gerçekleşecek olan Ankara Computer Science Days’23 etkinliğimizin genel programı karşınızda! 🥳 Etkinliğimizin 13 oturumundan en az 10 oturumuna katılım sağlayan herkese katılım belgesi verilecektir.
Expired
Free
GDSC Akdeniz organizatörlüğünde sizleri heyecanla yeni bir etkinliğe davet ediyoruz! “Blockchain, Yapay Zeka, Web 3.0 ve Yeni Teknolojilerin Geleceği” konulu söyleşiye hepinizi bekliyoruz! Dijital dünyanın geleceğini şekillendiren bu teknolojilerin nasıl ilerleyeceğini ve hayatımızı nasıl etkileyeceğini konuşmak için bizi bu heyecan...