Ideathon Fikir Yarışması

Ideathon başvuruları başladı! Fikir yarışması olan Ideathon, birbirinden değerli katılımcıların vereceği eğitimlerle birlikte belirli ya da belirsiz konular üzerinde, açık inovasyon ortamlarında bir araya gelerek bir takım oluşturanların, ortaya yenilikçi fikir ya da proje çıkardıkları bir maratondur.

Kazanan takıma çeşitli ödüllerin verileceği, yeni ekip arkadaşları edinebileceğin ve sana verilen problemi kısa sürede çözme yeteneğini kazanabileceğin bu maratonun bir parçası olmak istiyorsan linkten başvurunu yapabilirsin.

Profesyonel olarak sağlıklı ve insan sağlığı için etkin olabilecek; katkı maddelerinden arındırılmış ürünleri insanlara ulaştırma amacıyla yola çıkan; özellikle beyaz duttan elde edilmiş birçok farklı besin ve besin takviyesi sunan Immunflex’in Kurucusu Tijen Ziyal, Ideathon etkinliğinde yer alacaktır.

Avrupa’nın en büyük mezuniyet organizasyon platformu olan; yıllık hazırlama, hoodie tasarlama, okul etkinlikleri planlama gibi işleri tek bir uygulamada toplayarak eğlenceli hale getiren ve öğrencilerin hayatını kolaylaştıran Gradoo’nun Market Launcher’ı Halil Öklü Ideathon’da olacaktır.

3 Aralık Cumartesi Günü Zemin İstanbul’da gerçekleşecektir.

Event Details
Yarışma Başvuru
Yarışma Başvuru
Ücretsiz
Leave a Comment

Event Details