Hey GPT

Telefonunda ChatGPT’yi kullanabileceğini biliyor muydun? Hadi başlayalım.

         Teknoloji dünyasında adeta devrim niteliği taşıyan ChatGPT bütün dünyada şu anda en çok konuşulan konulardan bir tanesi ve kolay kolay da gündemden düşmeyecek gibi duruyor. Bildiğiniz gibi ChatGPT’yi chat.openai.com sitesi üzerinden kullanıyorduk fakat iPhone telefonlar için bunu uygulama gibi kullanmak mümkün.

            Nasıl mı? Siri’yi gönderiyoruz ve ChatGPT’ye merhaba diyoruz! Siri ile ChatGPT’yi değiştiriyoruz. Fazla basit ve sadece 30 saniyenizi alacak ve kusursuz çalışıyor.

            Adım 1: Apple Store’dan Shortcuts uygulamasını indiriyoruz. https://apps.apple.com/us/app/shortcuts/id915249334

            Adım 2: Openai API anahtarınız girin (https://platform.openai.com/account/api-keys) Yandaki linkten API anahtarınıza ulaşabilirsiniz.

            Adım 3: Ana ekranınıza HeyGPT uygulamasını ekleyin ve çalıştırın.

İşte! Artık Siri’nin yerini ChatGPT aldı ve size sesli bir şekilde ChatGPT kullanma deneyimini sundu. Dil ayarlarını telefonunuzun ayarlarında yapabilirsiniz.

            Bitmedi! Bunun dışında Android telefonlarda da ChatGPT kullanmak mümkün. Yanlış okumadınız. https://textgpt.net web adresinden telefonunuza ChatGPT kurabilir ve yalnızca telefonunuzun mesajlaşma uygulamasını kullanarak ChatGPT ye erişebilirsinz.

            Shmooz AI ile WhatsApp’ta ChatGPT kullanın! https://shmooz.ai

            BuddyGPT ile telegramda ChatGPT kullanın! https://buddygpt.ai

            Apple telefonlara özel bir tekniğimiz daha var. iMassage’da Loop kullanarak ChatGPT ile doğrudan iMassage üzerinden konuşun! https://loopmessage.com

            Telefonunuzda ChatGPT kullanmak oldukça basit. Sağlıcakla ve ChatGPT ile kalın.

Leave a Comment